Aurupesuri rent

15.00 

Kontakt
  • Kirjeldus
  • Andmed

Toote kirjeldus

Aurupesuri rent

Aurupesur SC 4 on lihtne kasutada ja sellel on muuhulgas ka integreeritud juhtmehoidik,
lisatarvikute hoidik ja põrandaotsiku parkimisasend. Põrandaotsikul Comfort Plus on painduv
ühendus ja suurem puhastuspind, et tagada ergonoomiline töö ja ideaalsed puhastustulemused.
Puhastuslapi innovatiivne, kontaktivaba vahetamise tehnoloogia on praktiline ja mugav. Auru
intensiivsust saab 2-astmelise aururegulaatori abil vastavalt pinnale ja puhastatavale mustusele
reguleerida. Mitmekülgsed lisatarvikud jätavad garnituurid, keraamilised plaadid, pliidirauad,
pliidikubud ning väikesed praod ja vahed säravpuhtaks. Eemaldab kiirelt tõrksa mustuse. Pidevalt
täidetav, eemaldatav veepaak võimaldab koristada katkestusteta. Aurupesur SC 4 puhastab ilma
kemikaalideta ning sobib kasutamiseks kõikjal kodumajapidamises. Aurupesur puhastab
põhjalikult kõik kõvad pinnad ja tapab 99,99% kodumajapidamistes leiduvatest bakteritest.

Aurupesuri rent

Palju erinevaid kodu puhastamise ülesandeid näiteks; üks lahendus.

SC aurupesuritega, täisaurul edasi mustuse vastu. Aurupesurid võimaldavad teil puhastada peaaegu kõiki pindasid majapidamises nii, et see on põhjalik, hügieeniline ja ökosõbralik – kõige väiksema praoni. Kärcheri aurupesurid võimaldavad jõupingutusteta puhtuse ja tänu ulatuslikule lisatarvikute valikule, asendavad mitmeid tavapäraseid puhastustooteid – alustades riideharjadest kuni aurutriikraudadeni.

Põranda puhastamine

Aurupesur tagab maksimaalse puhtuse ja hügieeni kivi, PVC, laminaat- või lakitud parkettpõrandate puhastamisel – seda kõike keemiliste jääkideta.

Köögi puhastamine

Olgu see siis furnituur, seinaplaadid, klaas ja sünteetilised pinnad, õhupuhasti, pliit, ahi või kraanikauss, aurupesur puhastab köögi hügieeniliselt.

Vannitoa puhastamine

Aurupesur teeb töö täiuslikult ja tagab hügieenilise puhtuse, isegi seina kahhelplaatide, graniit, marmor, klaas- ja peegelpindade, akende, furnituuri, dušikabiini, pragude ja lõhede puhastamisel.

Auruga puhastamise eelised

Põhjalik puhastamine kemikaalideta

Auruga puhastamise saladus peitub surve, kiiruse ja temperatuuri võimsas kombinatsioonis. Mikroskoopilised auruosakesed suruvad ennast isegi kõige raskemini ligipääsetavatesse lõhedesse ja väikseimatesse süvenditesse ning vabastavad täielikult kõik mustuseosakesed. Kuna aurupuhastusel ei kasutata keemilisi puhastusvahendeid, hoitakse ära allergeenide jääkide moodustumine puhastatud pindadel. See tagab turvalise keskkonna, eelkõige väikelastele, kellele meeldib kõike suhu pista, ning ka allergikud saavad kergendatult hingata.

Aur hävitab 99,99% kõikidest bakteritest*

Vahel on parim viis bakteritest vabanemiseks ka lihtsaim: kuum aur. Võimas, kõrge temperatuuriga auru väljutamine, jõulised otsikud ja kuumutatud puhastuslapid garanteerivad, et Kärcheri aurupesurid hävitavad 99,99% kõikidest majapidamise kõvadel pindadel, furnituuridel, keraamilistel plaatidel, peeglitel ja mujal leiduvatest tavalistest bakteritest. Seda kinnitavad teaduslikud uuringud ning nende tulemuste põhjal ei ole tavalisel kodubakteril mingit lootust.

Steam Kills 99 Percent of Bacteria

Parem kui mopp.**

Kärcheri aurupesurid tagavad kõvade pindade, nagu kivi, keraamilised plaadid, PVS, laminaat- või lakitud parkettpõrandad, maksimaalse puhtuse ja hügieenilisuse. Kärcheri põrandaotsikul on ribid, mis tagavad auru pikaaegse koondumise põrandale ja maksimaalse kasutusefektiivsuse. Tänu nende kõrgele puhastustõhususele ja intensiivsele puhastustoimele hävitavad Kärcheri aurupesurid 99,99% majapidamises leiduvatest tavalistest bakteritest ja on seetõttu hügieenilisemad kui tavapärased mopid.

 BESSER ALS WISCHMOP UND CO

* Põhjalik puhastamine Kärcheri aurupesuritega hävitab 99,99% majapidamises leiduvatest bakteritest kodu kõvadel pindadel.

** Põhjalikul puhastamisel Kärcheri aurupesuritega saavutatakse kõrgemad puhastustulemused, kui mopi ja puhastusvahenditega käsitsi puhastamisel. Testitud vastavalt rahvusvahelistele standarditele.


Palju erinevaid kodu puhastamise ülesandeid – üks lahendus.

SC aurupesuritega, täisaurul edasi mustuse vastu. Aurupesurid võimaldavad teil puhastada peaaegu kõiki pindasid majapidamises nii, et see on põhjalik, hügieeniline ja ökosõbralik – kõige väiksema praoni. Kärcheri aurupesurid võimaldavad jõupingutusteta puhtuse ja tänu ulatuslikule lisatarvikute valikule, asendavad mitmeid tavapäraseid puhastustooteid – alustades riideharjadest kuni aurutriikraudadeni.

Bodenreinigung

Põranda puhastamine

SC aurupesur tagab maksimaalse puhtuse ja hügieeni kivi, PVC, laminaat- või lakitud parkettpõrandate puhastamisel – seda kõike keemiliste jääkideta.

 

"Hügieeni seisukohalt ei ole ma kunagi mopiga pesemist 100% usaldanud. Aurupesuriga ei pea ma selle pärast muretsema."

Küchenreinigung mit Dampf

Köögi puhastamine

Olgu see siis furnituur, seinaplaadid, klaas ja sünteetilised pinnad, õhupuhasti, pliit, ahi või kraanikauss, SC aurupesur puhastab köögi hügieeniliselt – ja kõike seda stressivabalt.

 

 "Ükskõik, kui kaootiline teie köök on – aurupesuriga saab kõik vaevata ja kiiresti korda."

Badreinigung

Vannitoa puhastamine

SC aurupesur teeb töö täiuslikult ja tagab hügieenilise puhtuse, isegi seina kahhelplaatide, klaas- ja peegelpindade, akende, furnituuri, dušikabiini, pragude ja lõhede puhastamisel.

 

"Kui tegemist on vannitoaga, on meie moto: kemikaalid on head – aurupesurid paremad. Aurupesuriga saavad teie vannitoad hetkega säravalt puhtaks."

Dampfbügeln

Auruga triikimine

Kärcheri SC tippklassi aurutriikrauaga, hästilibiseva tallaga ja triikimislauaga aurusurvega triikimissüsteem hoiab kokku 50% triikimisele kuluvast ajast ning tagab endiselt täiuslikud triikimistulemused ja koheselt kuiva pesu.

 

"Minu jaoks oli triikimine kõige viimane majapidamistöö. Kuid aurusurvega triikimissüsteemi soetamisest alates saavutan isegi mina täiuslikud triikimistulemused rekordilise ajaga."